گروه بازرگانی شرقی
  • حمل و نقل و ترخیص انواع کالاهای کلی و جزئی از چین و دبی دریایی و هوایی
  • حمل و ترخیص خرده بار نمونه بار و باز جزیی از چین و دبی و امریکا
سوالات و قوانین

من چندین بسته از فروشنده های مختلف دارم.آیا میتوانم همه انها را در دفتر شما جمع کنم و یک مرتبه به ایران ارسال کنم؟
بله شما به راحتی میتوانید کلیه خرید های خود را از چندین فروشنده انجام دهید و آدرس دفتر چین ما را به فروشنده های خود بدهید.کلیه کالاهای شما پس از جمع شدن بسته بندی شده و به ایران ارسال میگردد.
 

آیا شما از aliexpress - alibaba - Taobao و وب سایت های انلاین نیز میتوانید برای من خرید انجام دهید؟
بله ما از کلیه وب سایت های انلاین میتوانیم کالاهای مورد نظر شما را سفارش  دهیم و بعد از جمع اوری در ایران به شما تحویل دهیم و بعد از تحویل هزینه های حمل و نقل و … را به ما پرداخت کنید.
 

آیا شما میتوانید دلار به فروشنده من پرداخت کنید؟
خیر ما دلار حواله نمیزنیم.ما فقط به صورت یوان میتوانیم هزینه ها را به فروشنده شما واریز کنیم.از فروشنده خود بخواهید ABC بانک خود را ارائه کند تا ما بتوانیم به کارت ایشان پول واریز کنیم.
 

کالای من بعد از چند روز به دستم خواهد رسید؟
ما معمولا هر دو هفته یک بار پارت ارسالی داریم.کلیه بار ها به صورت هوایی ارسال میگردد و بعد از یک هفته به ایران میرسد و حدودا دو هفته نیز کارهای ترخیص و گمرک آن به طول می انجامد.کل پروسه در حدود 20 تا 25 روز طول میکشد.
 

چه کالاهایی را نمیتوانید حمل و ترخیص کنید؟
ما هر نوع کالایی را میتوانیم حمل و ترخیص کنیم به جز کالاهایی که در حجم و وزن کم به صورت مایع باشد و پودر ها.بقیه کالا ها را میتوانیم انجام دهیم.
 

اگر فروشنده من در شهری به غیر از شنزن بود چکار کنم؟
شما به راحتی به فروشنده خود میتوانید بگویید کالای شما را به شنزن ارسال کنند.هزینه پست درون چین بسیار ارزان و مناسب است.
 

حداقل و حداکثر چه مقدار کالا و با چه ارزشی میتوانم برای حمل و نقل به شما بسپارم؟ما حداقل از ده کیلو گرم به بالا میتوانیم بار شما را حمل کنیم و حداکثر تعهد ارزش کالا 1 میلیون تومان هست و در صورت اسیب فیزیکی و یا مفقودی به ازای هر کیلوگرم کالای تحویل داده شده به ما ، مبلغ 20 یوان به تحویل دهنده کالا پرداخت میشود.


 

آیا شما میتوانید کالای من را از فروشنده دریافت و پول را به فروشنده من در چین بعد از دریافت کالای من بدهید؟
بله دفتر ما در چین به راحتی میتواند با فروشنده شما در چین ارتباط بر قرار کرده و کلیه مراحل را به شما کمک کند.

 

اگر کالای من مفقود شد یا خسارتی وارد شد یا در حمل و نقل اسیب دید چه میشود؟

ما تا تاریخ 1400/01/01 هر اتفاقی برای هر بسته ارسالی رخ دهد از جمله مفقودی و یا خسارتی که بر اثر حمل و نقل ایجاد شده باشد، به ازای وزن بسته برای هر کیلوگرم میلغ 20 یوان به تحویل دهنده کالا پرداخت میکنیم.اگر بسته بندی که تحویل دهنده کالا انجام داده باشد فاقد استاندارد بوده و باعث لطمه بار شده باشد و مشتری از ما درخواست بسته بندی مناسب نکرده باشد هر اتفاقی در حین حمل و نقل به وجود اید مسئولیتی برای ما ندارد.

 آخرین پروژه ها:
تقدیر نامه ها و لوح های شرکت